HOŞBEN SİGORTA "mutluluğunuzu herkesle, risklerinizi bizimle paylaşın"


Sigortacılık ve aracılık hizmetlerinde 37 yıldır faaliyet gösteren Hoşben Sigorta, kurulduğu yıldan beri "Önce Hizmet ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" sloganıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hoşben Sigorta müşterilerinin ihtiyaçlarını saptayarak, anlayarak satış ve satış sonrası süreçlerde müşterisine en mükemmel hizmeti sunmayı ve sigortalı olma bilincini yaygınlaştırmayı öncelikli olarak hedeflemektedir.

Sigortacılık ve aracılık hizmetlerinde sunduğu hizmet kalitesi ve köklü geçmişi ile alanında marka olmayı başaran Hoşben Sigorta'nın elindeki en büyük güç; sahip olduğu deneyimli uzaman kadrosu. Hoşben Sigorta; konularında uzman, deneyimli, sürekli geliştirme ve iyileştirme anlayışına sahip, daima ulaşılabilir olan, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmetleri şekillendirebilen kadrosu ile müşterilerine birer sigorta danışmanı olarak hizmet vermektedir.

Hoşben Sigorta, sektöründeki rekabetçi yapı içersinde güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, dürüst, şeffaf, sorumlu iş anlayışı ve geniş mevzuat bilgisi sayesinde müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmış ve sektörde adından söz ettirmektedir.